درباره ما

وب سایت تریتا، جهت کمک به حوزه درمان توسط چندین متخصص جوان در حوزه IT ایجاد گردیده است. هدف از ایجاد تریتا، ایجاد بستری جهت تسهیل ارتباط و تعامل بین پزشکان و مردم بوده است. از مهمترین انگیزه های ایجاد تریتا می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• ایجاد موتور جستجو جهت یافتن پزشکان مورد نظر توسط مردم
• ایجاد تعامل بین پزشکان محترم
• ایجاد ارتباط کم هزینه و آسان بین پزشک و بیمار • فراهم آوردن بستری شایسته و درخور جایگاه پزشکان محترم جهت معرفی و ارائه آخرین سوابق و دستاوردهای خود
تریتا پروژه ای بلند مدت با هدف تسهیل امور درمانی می باشد. به زودی وب سایت تریتا امکانات خود را در سراسر ایران گسترش خواهد داد و مردم سایر شهرها نیز می توانند از امکانات تریتا بهره مند گردند. اما معنی واژه تریتا چیست؟
بر اساس روایات موجود، تریتا اولین فرد آریایی بوده است که به طبابت و درمان پرداخته است. تریتا خواص زهرها را را کشف و توانست از آنها در درمان بیماریهای مهلک استفاده کند. از این رو، در برخی روایات تاریخی و افسانه ای تریتا را اولین داروساز ایرانی می نامند. برخی منابع تریتا را همان فریدون می دانند و برخی فریدون را نیای بزرگ تریتا می دانند. پدر تریتا سام نام داشت و او نیز دو فرزند داشت که یکی از آنها گرشاسب، پهلوان اساطیری ایران زمین، بوده است. نکته جالب توجه در مورد تریتا آنجاست که هندوان نیز از او یاد کرده اند.
اطلاعات تماس:
تلفن: 66904273-021
ایمیل: info@terita.ir
آدرس: خیابان کارگر شمالی، خیابان فرصت شیرازی، پلاک 72، واحد 2